Drzwi, panele i balustrady szklane

Drzwi, panele i balustrady szklane


Drzwi i panele szklane

Szeroko stosowane w domach i biurach by optycznie powiększyć przestrzeń pomieszczeń. Realizujemy pomysły w szkle. Wykonujemy kompleksowe usługi od projektu, pomiaru, zaprojektowania, aż po montaż w wyznaczonym miejscu. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obróbką szkła, drzwi, paneli oraz balustrad i kabin prysznicowych. Wszystko wykonujemy na wymiar. Profesjonalnie, kompleksowo w dogodnym terminie.

Szklane panele kuchenne
Oferujemy fachowe usługi z zakresu pomiaru i instalacji szklanych paneli kuchennych. Nasze szkło to doskonały i niezwykle praktyczny surowiec do tworzenia dekoracji kuchennych. Dodatkowo, szklane panele kuchenne pozwalają utrzymać pełną czystość i higienę w kuchni. Podczas realizacji projektów, wykorzystujemy tylko i wyłącznie szkło hartowane najwyższej jakości, które jest odporne na wysoką temperaturę i może być instalowane w pobliżu płyty grzewczej. Panele kuchenne dostępne są w szerokiej barwie kolorystycznej lub z dedykowaną grafiką.

Drzwi szklane
Nasze drzwi szklane to nowoczesne rozwiązanie do współczesnych aranżacji wnętrza. Dzięki szerokiej palety wzorów, idealnie pasują do każdego rodzaju wnętrz. Całość produkowana pod wymiar z najwyższej jakości szkła hartowanego.

Balustrady szklane
Balustrady szklane samonośne, które wykonujemy pod wymiary z najwyższej jakości szkła hartowanego, to doskonałe rozwiązania pod każdą inwestycję. Niezależnie czy jest to prywatna przestrzeń, czy budynek firmy. Nadają się zarówno na balkony zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Kabiny prysznicowe ze szkła
Potrzebujesz wyjątkowej, przygotowanej na wymiar kabiny prysznicowej? Projektujemy, wymiarujemy i kompleksowo montujemy kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego najwyższej jakości. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji szkła wybraną grafiką, aby kolory i forma była dostosowana indywidualnie do danego wyglądu Twojej łazienki. Nasze szklane kabiny prysznicowe wykonujemy przy wykorzystaniu specjalnych, wysokiej jakości okuć. Idealnie sprawdzają się w warunkach wilgotności i bezpośredniego działania wody.

Zapraszamy do współpracy firmy działające w branżach związanych z produkcją i sprzedażą okien, drzwi, mebli oraz architektów, dekoratorów wnętrz i osoby prywatne.

 

Nasze realizacje


Podczas wykonywania niezliczonych projektów i realizacji z różnych gałęzi rynku, dostarczaliśmy i nadal dostarczamy pełen pakiet usług szklarskich. Na naszym koncie są liczne rozwiązania dla domu i biznesu. Zawsze zgodnie z panującymi trendami, technikami i wysokimi standardami.