Puchary i statuetki okolicznościowe

Puchary i statuetki okolicznościowe


Puchary sportowe, trofea, statuetki okolicznościowe, puchary szklane i wiele innych – oferujemy gotowe rozwiązania oraz realizujemy indywidualne zlecenia Klientów. Dzięki dużym możliwościom i stosowaniu najwyższej jakości materiałów, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Statuetki okolicznościowe na zamówienie
Oferujemy puchary i statuetki okolicznościowe, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów  i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu są trwałe i unikatowe.

Tworząc, dbamy o każdy detal. Projektujemy z myślą o tym, aby nasze realizacje były zawsze oryginalne, piękne i przede wszystkim indywidualnie dopasowane do klienta. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Nasze realizacje


Podczas wykonywania niezliczonych projektów i realizacji z różnych gałęzi rynku, dostarczaliśmy i nadal dostarczamy pełen pakiet usług szklarskich. Na naszym koncie są liczne rozwiązania dla domu i biznesu. Zawsze zgodnie z panującymi trendami, technikami i wysokimi standardami.