Witraże tradycyjne i Tiffany

Witraże tradycyjne i Tiffany


W naszej pracowni witraży i lamp Tiffany, tworzymy wyjątkowe, nowoczesne i solidne witraże do zastosowania we współczesnych przestrzeniach i pomieszczeniach. Nasze witraże to nie tylko ozdobne wypełnienie okna, wykonane z kawałków kolorowego szkła. To przede wszystkim pasja, dzięki której oferujemy produkty najwyższej jakości.

Kierujemy się jasnymi zasadami. Naszą filozofią przewodnią jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu nasze realizacji są unikatowe i „szyte na miarę”. Każdy nowy projekt, realizacja, to zupełnie nowe, świeże spojrzenie i indywidualne podejście do pracy.

Lampy witrażowe i Tiffany
Louis Comfort Tiffany to znany artysta, który na przełomie XIX i XX wieku słynął między innymi z malarstwa i witrażownictwa. Tworzył również wyroby ze szkła i porcelany. Jako pierwszy stworzył klosz lampy z barwnego szkła.

Dzisiaj lampy witrażowe to fantazyjne motywy i okazałe kolory. To świecące działa sztuki. Lampy stołowe witrażowe Tiffany są wykonane z wielu pojedynczych kolorowych kawałków szkła witrażowego, które są połączone cyną lutowniczą. W ten sposób otrzymujemy trójwymiarowe motywy, które są charakterystyczne i żaden inny rodzaj oświetlenia nie zyskał takiego uznania jak lampy witrażowe Tiffany.

 

Witraże tradycyjne i Tiffany

 

Nasze realizacje


Podczas wykonywania niezliczonych projektów i realizacji z różnych gałęzi rynku, dostarczaliśmy i nadal dostarczamy pełen pakiet usług szklarskich. Na naszym koncie są liczne rozwiązania dla domu i biznesu. Zawsze zgodnie z panującymi trendami, technikami i wysokimi standardami.